PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Fotonika v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Fotonika v Evropa

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Photonics program je zaměřen na přenos, detekci, a manipulaci světla. Může se vypořádat s řadou různých technologií, jako jsou senzory nebo opcí vláken, stejně jako řadě průmyslových odvětví, jako jsou komunikace nebo vědecký výzkum.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

Doktorské studium Fotonika v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Fotonika v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

1 Výsledky v Fotonika, Evropa Filter

Oficiální doktorský program laserových, fotoniku a vize

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Září 2020 Španělsko Ferrol + 1 více

Doktorský program v Laser, fotoniky a Vision je meziuniverzitní program nabízen ve spolupráci s University of Santiago de Compostela a Vigo.