Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Francouzština - Zde naleznete doktorské studium Francouzština

Doktorský doktorát nebo doktorské studium založené na výzkumu jsou pokročilé vzdělávací programy na úrovni absolventů. Jedná se o nejvyšší dostupnou úroveň a obecně vyžaduje, aby studenti nejprve získali magisterský titul.

Co je PhD ve francouzštině? Program ve francouzštině na úrovni doktorského studia obecně očekává, že se studenti učí a mají dovednosti v jazyce, který je srovnatelný s rodilým mluvčím do konce programu. Studenti v programu obvykle studují všechny aspekty jazyka, včetně gramatiky, výslovnosti, historie, dialektů a kultury. Programy mohou studentům umožnit specializaci v oblastech, které zahrnují literaturu, historii, lingvistiku, antropologii, sociologii a výkon. Studenti pracují na vytváření výzkumného projektu, který předvádí, co bylo studováno v programu. Většina programů očekává, že závěrečné projekty studentů přispějí k tomuto oboru.

Po dokončení programu by studenti měli mít dovednosti, aby pomohli ostatním učit se jazyku a psát a komunikovat ve francouzštině. Kromě toho studenti získají znalosti z oblasti výzkumu, vedení a řízení, které mohou být využity v budoucí kariéře.

Náklady na doktorský program se liší. Studenti obecně definují svůj program prostřednictvím svých výzkumných studií, které mohou ovlivnit náklady. Studenti by měli od školy dostat odhady cen.

Po ukončení studia může osoba pokračovat ve výuce nebo výzkumu. Absolventi mohou také rozhodnout, že se stanou učiteli na nižších úrovních nebo pracovat ve frankofonních zemích jako učitelé. Další možnosti kariéry zahrnují výuku jazyka cizojazyčným řečníkům a práci ve frankofonních zemích. Kariérní příležitosti mohou být také k dispozici u vládních agentur nebo pracovat s neziskovými organizacemi na mezinárodních projektech. Studenti mohou také pracovat v publikování, editaci nebo psaní.

Chcete-li studovat francouzský jazyk důkladně, pak byste měli zvážit získání doktorského titulu ve francouzštině. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Francouzština

Faculty of Humanities, Charles University

Tento doktorský program je inzerován pro učebny a distanční vzdělávání. Každý, kdo se zajímá o oblasti klasické a moderní německé filozofie, francouzské filozofie 19. a 2 ... [+]

Tento doktorský program je inzerován pro učebny a distanční vzdělávání. Každý, kdo se zajímá o oblasti klasické a moderní německé filozofie, francouzské filozofie 19. a 20. století, německou a francouzskou fenomenologii, stejně jako současnou mezinárodní recepci těchto filozofií, a podmínky přijetí (požadované dokumenty viz níže) setkat. Učební osnovy doktorandů v tomto programu zahrnují následující předměty, které mají být poskytnuty během dvouletého studia (Minimální doba trvání): Kromě přípravy alespoň tří studijních prací po povinných kurzech podle akreditace se jedná o nejméně tři články, které se mají zveřejnit, účastní se alespoň tří konferencí stejně jako alespoň dva výzkumné pobyty v zahraničí související s touto prací. Závěrečný titul je důkazem výše uvedených výsledků, předložením doktorské práce, jakož i jejich obhajoby v rámci doktorské zkoušky. Úspěšní doktorandi mohou mít titul Ph.D. vést.... [-]

Česká republika Praha 5
Kontaktuj školu
Němec,Francouzština
Denní studium
2 roky
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Na pokročilejší úrovni (doktorské studium) jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby s námi spolupracovali v našich oborech, tj. V současném francouzském románu, autobiograf ... [+]

Na pokročilejší úrovni (doktorské studium) jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby s námi spolupracovali v našich oborech, tj. V současném francouzském románu, autobiografii; Současné francouzské divadlo a frankofonní literatura za účelem rozvoje svých kapacit pro výzkum a kritické myšlení. Doktorský titul francouzského ministerstva je určen pro specializované výzkumné pracovníky a skládá se převážně z disertační práce.

Požadavky na přijetí

Podmínkou přijetí k doktorskému titulu je magisterský titul ve francouzštině.

Kontaktní údaje

Název: Prof WA Kabwe-Segatti Tel: 011 559 2757 / E-mail: wishw@uj.ac.za

Datum registrace a zahájení... [-]
Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině