PHDSTUDIES

Doktorské studium Francouzština - Zde naleznete doktorské studium Francouzština

Doktorský doktorát nebo doktorské studium založené na výzkumu jsou pokročilé vzdělávací programy na úrovni absolventů. Jedná se o nejvyšší dostupnou úroveň a obecně vyžaduje, aby studenti nejprve získali magisterský titul.

Co je PhD ve francouzštině? Program ve francouzštině na úrovni doktorského studia obecně očekává, že se studenti učí a mají dovednosti v jazyce, který je srovnatelný s rodilým mluvčím do konce programu. Studenti v programu obvykle studují všechny aspekty jazyka, včetně gramatiky, výslovnosti, historie, dialektů a kultury. Programy mohou studentům umožnit specializaci v oblastech, které zahrnují literaturu, historii, lingvistiku, antropologii, sociologii a výkon. Studenti pracují na vytváření výzkumného projektu, který předvádí, co bylo studováno v programu. Většina programů očekává, že závěrečné projekty studentů přispějí k tomuto oboru.

Po dokončení programu by studenti měli mít dovednosti, aby pomohli ostatním učit se jazyku a psát a komunikovat ve francouzštině. Kromě toho studenti získají znalosti z oblasti výzkumu, vedení a řízení, které mohou být využity v budoucí kariéře.

Náklady na doktorský program se liší. Studenti obecně definují svůj program prostřednictvím svých výzkumných studií, které mohou ovlivnit náklady. Studenti by měli od školy dostat odhady cen.

Po ukončení studia může osoba pokračovat ve výuce nebo výzkumu. Absolventi mohou také rozhodnout, že se stanou učiteli na nižších úrovních nebo pracovat ve frankofonních zemích jako učitelé. Další možnosti kariéry zahrnují výuku jazyka cizojazyčným řečníkům a práci ve frankofonních zemích. Kariérní příležitosti mohou být také k dispozici u vládních agentur nebo pracovat s neziskovými organizacemi na mezinárodních projektech. Studenti mohou také pracovat v publikování, editaci nebo psaní.

Chcete-li studovat francouzský jazyk důkladně, pak byste měli zvážit získání doktorského titulu ve francouzštině. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

 

3 Výsledky v Francouzština Filter

Program PhD ve Francophonie and Diversity

McMaster University Faculty of Humanities
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
French (Canada)
Kampus

Jedná se o interdisciplinární čtyřletý program, organizovaný kolem literatury a kultur francouzsky mluvícího světa, včetně Francie. Zveme kandidáty s tradičním magisterským ti ...

Čtěte více

PhD ve francouzštině

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Na pokročilejší úrovni (doktorské studium) jsou studenti povzbuzováni k tomu, aby s námi spolupracovali v našich oborech, tj. V současném francouzském románu, autobiografii; S ...

Čtěte více

PhD německá a francouzská filozofie

Faculty of Humanities, Charles University
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Němec
Francouzština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Tento doktorský program je inzerován pro učebny a distanční vzdělávání. Každý, kdo se zajímá o oblasti klasické a moderní německé filozofie, francouzské filozofie 19. a 20. st ...

Čtěte více