PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Itálie - Lucca - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Itálie - Lucca

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

PhD v oblasti umění, humanitních a společenských věd se zaměřuje na lidské myšlenky a kultury. Jedná se o pokročilý stupeň vzdělání, často se zaměřením na vztahy žák učitele, pokročilé metody výzkumu a vyššího stupně kurzů.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Doktorské studium Humanitní vědy v Itálie - Lucca - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Itálie - Lucca Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Lucca zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Lucca Filter

PhD v analýze a řízení kulturního dědictví

IMT School for Advanced Studies Lucca
PhD
Lis 2020
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
10 Čvc 2020
Angličtina
Kampus

Jednou ze čtyř oblastí pro jednotlivé oblasti je Analýza a řízení kulturního dědictví, které je v rámci doktorského programu "Kognitivní a kulturní systémy".

Čtěte více