PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Kanada - Lethbridge - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Kanada - Lethbridge

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Humanitní a společenské vědy je oblast studia, které připravuje studenty na obrovské množství průmyslových odvětvích, když přijde čas vybrat si kariéru. Sociální pracovníci, umělci a výukové kariéry jsou populární možností pro ty, kteří dokončení těchto kurzů.

Pokud uvažujete o každém systému vysokoškolského vzdělávání, které bude mít vliv na váš život pozitivně, přičemž se vám praktické znalosti a dovednosti, pak Kanada 's vzdělávací systém je to, co budete potřebovat. Cestování do Kanady za své vzdělání vám bude ocenit kreativitu a inovace lektorů v těchto vyšších vzdělávacích institucí.

Lethbrigde město je zastoupena také v oblasti vysokoškolského vzdělávání Lethbridge univerzity a vysoké školy. Nicméně, tam jsou další vzdělávací střediska, kde může řada možností a vzdělávacích příležitostech dosažené v této oblasti studenty, kteří chtějí rozvíjet svou vzdělání.

Doktorské studium Humanitní vědy v Kanada - Lethbridge - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Kanada - Lethbridge Ušetřete čas a kontaktujte školu v Kanada - Lethbridge zde!

2 Výsledky v Humanitní vědy, Lethbridge Filter

Doktor filozofie v kulturní, sociální a politické myšlení

University of Lethbridge
PhD
Zář 2020
<
48 měsíce
Angličtina
Kampus

Kulturní, sociální a politické myšlení hlavní v Ph.D. Program je interdisciplinární povahy a je založen na modelu kohortového učení, který podporuje prostředí interdisciplinár ...

Čtěte více

Doktor filozofie v teoretické a výpočetní vědě

University of Lethbridge
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
48 měsíce
Angličtina
Kampus

Ph.D. program je čtyřletý program. Forma pro stupeň se skládá z práce na kurzech a práce. Student musí absolvovat písemnou a ústní celkovou zkoušku během prvních dvou let prog ...

Čtěte více