PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Mexiko - Buenavista - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Mexiko - Buenavista

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Pokud student hledá, aby se stal sociální pracovník, vychovatel nebo jakékoliv kariéru zahrnující vysokou uměleckou zručnost, humanitní a společenské vědy může být správná oblast studia. Toto pole představuje širokou škálu tříd, které účastníci učí různé dovednosti, které jsou cenné v mnoha průmyslových odvětvích.

Mexiko je jednou z nejoblíbenějších turistických zemí na planetě. Země má i tropických a mírných pásem dát studentům co nejlepší čas. Pokud chcete studovat na kurzu v Národní autonomní univerzity Mexika, bude to skvělý život s hodně zábavy v zemi stejně.

Mexico City je největší město a hlavní město Mexika. To také má největší počet univerzit v zemi, včetně UNAM, který je jedním z nejstarších univerzit na africkém kontinentu. Je to ideální místo získat vyšší vzdělání za přijatelné náklady.

Doktorské studium Humanitní vědy v Mexiko - Buenavista - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Mexiko - Buenavista Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mexiko - Buenavista zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Buenavista Filter

Doktorát v humanistických studiích

Tecnológico de Monterrey - ITESM
PhD
Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
španělština
Kampus

Doktorát v humanistických studiích (DEH) usiluje o získání poznatků z oblasti humanitních oborů prostřednictvím interdisciplinárního výzkumu vysoké kvality s cílem rozšířit ob ...

Čtěte více