PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Polsko - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Polsko

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Pokud student hledá, aby se stal sociální pracovník, vychovatel nebo jakékoliv kariéru zahrnující vysokou uměleckou zručnost, humanitní a společenské vědy může být správná oblast studia. Toto pole představuje širokou škálu tříd, které účastníci učí různé dovednosti, které jsou cenné v mnoha průmyslových odvětvích.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Doktorské studium Humanitní vědy v Polsko - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Polsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Polsko zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Polsko Filter

Ph.D. v lingvistice

Jan Dlugosz University
PhD
<
Denní studium
<
8 semestry
Angličtina
Polština
Kampus

Jan Dlugosz University v Čenstochové se účastní programu STER a otevírá nábor do doktorské školy pro uchazeče ze zahraničí, kteří chtějí napsat doktorskou disertační práci v o ...

Čtěte více