PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Portugalsko - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Portugalsko

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

PhD v oblasti umění, humanitních a společenských věd se zaměřuje na lidské myšlenky a kultury. Jedná se o pokročilý stupeň vzdělání, často se zaměřením na vztahy žák učitele, pokročilé metody výzkumu a vyššího stupně kurzů.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Doktorské studium Humanitní vědy v Portugalsko - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Portugalsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Portugalsko zde!

2 Výsledky v Humanitní vědy, Portugalsko Filter

Doktorát z ekonomických a sociálních dějin

ISEG - Lisbon School of Economics & Management
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Portugalština
Kampus

Ph.D. Hospodářská a sociální historie byla založena Technickou univerzitou v Lisabonu v roce 1991 a přizpůsobena Evropskému prostoru vysokoškolského vzdělávání v roce 2009. Cí ...

Čtěte více

PhD v jazykových vědách

Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro
PhD
Říj 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Portuguese
Kampus

ročník studia vedoucí k doktorskému studiu v oblasti jazykových věd má za cíl posílit výrobní kapacitu a internacionalizaci znalostí prostřednictvím provádění původního výzku ...

Čtěte více