PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Rumunsko - Oradea - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Rumunsko - Oradea

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Humanitní a společenské vědy je oblast studia, které připravuje studenty na obrovské množství průmyslových odvětvích, když přijde čas vybrat si kariéru. Sociální pracovníci, umělci a výukové kariéry jsou populární možností pro ty, kteří dokončení těchto kurzů.

Rumunské vysokoškolským vysoce ceněné a uznávané v Evropě i mimo ni, nejnižší školné a bydlení nákladů v Evropě. Rumuni mají starou a bohatou historii, a to zejména v hlavním městě Bukurešti se svými 2 miliony lidí. Zahraniční studenti, kteří jsou ochotni ke studiu v Rumunsku lze použít buď na ministerstvo školství a výzkumu nebo do zvoleného rumunské univerzity, aby získali dopis o přijetí.

Doktorské studium Humanitní vědy v Rumunsko - Oradea - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Rumunsko - Oradea Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rumunsko - Oradea zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Oradea Filter

Doktorské studium

University Oradea
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

University of Oradea nabízí příležitost pokračovat v akademickém studiu na doktorské úrovni v 18 oborech, jmenovitě: filologie, teologie, zeměpis, historie, sociologie, medicí ...

Čtěte více