PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Slovensko - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Slovensko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Humanitní a společenské vědy je pestrý obor, který může připravit studenty pro širokou škálu kariéry v obrovské škále odvětví. Ti, kteří chtějí pracovat v sociálních službách, školství nebo jakékoliv kariéry zahrnující umění mohou mít prospěch z zaměřením na tuto oblast.

Slovenská republika je vnitrozemský stát ve střední Evropě. To má populaci více než pět milionů lidí. Hlavními důvody k návštěvě Slovenska jsou jeho přírodní krásy, živé historie a skvělé příležitosti pro relaxaci. Slováci jsou přátelští a mírumilovní lidé žijící ve svobodném demokratickém státě. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Doktorské studium Humanitní vědy v Slovensko - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Slovensko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Slovensko zde!

1 Výsledky v Humanitní vědy, Slovensko Filter

PhD v teologii

Matej Bel University
PhD
<
Kombinované studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus
Online forma

Absolventi doktorského studia (doktor filozofie v teologii PhD), jsou způsobilí k provádění koncepční teologické a vědecké činnosti a vytvořit profesionální teologickou práci ...

Čtěte více