PHDSTUDIES

Doktorské studium Humanitní vědy v Spojené státy americké - Boston - Zde naleznete doktorské studium Humanitní vědy v Spojené státy americké - Boston

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Humanitní a společenské vědy je oblast studia, které připravuje studenty na obrovské množství průmyslových odvětvích, když přijde čas vybrat si kariéru. Sociální pracovníci, umělci a výukové kariéry jsou populární možností pro ty, kteří dokončení těchto kurzů.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Charlestown byl první čtvrť vyskočí v Boston později se stal městem v roce 1848. To má jednu Community College a postgraduální studium provedené místní všeobecné nemocnici.

Doktorské studium Humanitní vědy v Spojené státy americké - Boston - Veškeré informace o doktorském studiu Humanitní vědy v Spojené státy americké - Boston Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Boston zde!

2 Výsledky v Humanitní vědy, Boston Filter

Ph.D. ve filozofii

Boston College
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Významnou črtou těchto programů je rozsáhlá a rozmanitá škála kurzů, které mají absolventi k dispozici každý semestr. Pokrývají historii a problémy filosofie, umožňují soustře ...

Čtěte více

Ph.D. v historii

Boston College
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Ph.D. stupeň v historii je nabízen s koncentracemi ve středověké historii, brzy moderní evropské historie, moderní evropské historie, americké historie a latinskoamerické hist ...

Čtěte více