$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Hebrejština - Zde naleznete doktorské studium Hebrejština

Doktorát je nejvyšší stupeň nabízený na univerzitní úrovni. Tento stupeň vyžaduje kombinaci pokročilých kurzů a nezávislého výzkumu. Absolventi prokazují svou schopnost doplnit stávající znalosti ve svém oboru. Co je v hebrejštině PhD? Tyto programy zahrnují průběh práce na čase a jazykové nuance. Studenti jsou často schopni mluvit a číst moderní hebrejštinu a… Čtěte více

Doktorát je nejvyšší stupeň nabízený na univerzitní úrovni. Tento stupeň vyžaduje kombinaci pokročilých kurzů a nezávislého výzkumu. Absolventi prokazují svou schopnost doplnit stávající znalosti ve svém oboru.

Co je v hebrejštině PhD? Tyto programy zahrnují průběh práce na čase a jazykové nuance. Studenti jsou často schopni mluvit a číst moderní hebrejštinu a mohou mít zkušenosti s dřívějšími verzemi tohoto jazyka. Mohou zkoumat historické a současné použití tohoto jazyka nebo provádět překlady spolu se studiem klasických a současných spisů a literatury v hebrejštině.

Doktorandský jazyk v hebrejštině vystavuje studenty přínosům studovat jazyk na pokročilé úrovni, včetně zvýšených schopností porozumění a uchování znalostí. Navíc se dozvíte více o kultuře a historii tohoto oživeného jazyka, absolventi mohou zlepšit své slovní a písemné komunikační schopnosti.

Náklady na doktorské studium v ​​hebrejštině se liší v závislosti na délce programu. Žadatelé by měli zkoumat průměrnou dobu studia a vypočítat náklady na výuku v tomto časovém období. Stipendia a granty mohou být k dispozici prostřednictvím jazykového oddělení nebo externích organizací, které jsou odhodlány podporovat jazykový výzkum.

Mnoho absolventů s doktorandem v hebrejštině hledá zaměstnání jako profesoři na univerzitách po celém světě. Někteří se specializují jako instruktoři jazyka v jiných kontextech, jako jsou náboženské školy. Většina zemí má instituce, kde se vyučuje hebrejština a potřebují odborníky na podporu učitelů s méně rozsáhlými znalostmi. Existuje také požadavek na překladatele hebrejštiny mluveného a psaného, ​​kteří pracují na kulturních, diplomatických a vládních pozicích.

Řada vysokých škol nabízí PhD v hebrejštině. Studenti by měli porovnat náklady a zdroje blízkých vysokých škol s programy v jiných regionech nebo zemích a studijní programy online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Spertus Institute
Chicago, Spojené státy americké

Spertus Institute (DHL) je navržen speciálně pro další židovské profesionály, především rabíny, ale může být zajímavý také pro pedagogy a pracovníky komunálních služeb s extré ... +

Spertus Institute (DHL) je navržen speciálně pro další židovské profesionály, především rabíny, ale může být zajímavý také pro pedagogy a pracovníky komunálních služeb s extrémně vysokými klasickými hebrejskými texty. Slouží těm, kteří hledají zlepšení kariéry, změnu kariéry a osobní výchovu. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma