close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Historie v Spojené státy americké - Kalifornie - Zde naleznete doktorské studium Historie v Spojené státy americké - Kalifornie

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.PhD v historii umožňuje získat maximální znalosti o staré i novodobé historii světa. To nejen umožňuje pochopit historické dění lepší, ale také ukázat, jak k… Čtěte více

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

PhD v historii umožňuje získat maximální znalosti o staré i novodobé historii světa. To nejen umožňuje pochopit historické dění lepší, ale také ukázat, jak konkrétní historické dění ovlivní životy lidí, kteří žijí ve světě dnes a zítra.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Doktorské studium Historie v Spojené státy americké - Kalifornie - Veškeré informace o doktorském studiu Historie v Spojené státy americké - Kalifornie Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Kalifornie zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of California Santa Cruz
Santa Cruz, Spojené státy americké

Ph.D. Program historie na Kalifornské univerzitě v Santa Cruz zdůrazňuje interdisciplinární a mezikulturní přístup k historickým studiím.

Ph.D. Program historie na Kalifornské univerzitě v Santa Cruz zdůrazňuje interdisciplinární a mezikulturní přístup k historickým studiím. -
PhD
Angličtina
Zář 2021
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde