close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Hospodářská politika - Zde naleznete doktorské studium Hospodářská politika

Po získání nižších stupňů je možné, že studenti pokračují ve studiu a dokončují doktorské studium, které většina oborů považuje za nejvyšší úroveň akademického výkonu. Dosažení tohoto cíle může také otevřít co nejvíce přínosné zvyšování kariéry. Co je doktorát v ekonomické politice? Studiem ekonomické politiky se studenti důkladně seznámí s prav… Čtěte více

Po získání nižších stupňů je možné, že studenti pokračují ve studiu a dokončují doktorské studium, které většina oborů považuje za nejvyšší úroveň akademického výkonu. Dosažení tohoto cíle může také otevřít co nejvíce přínosné zvyšování kariéry.

Co je doktorát v ekonomické politice? Studiem ekonomické politiky se studenti důkladně seznámí s pravidly a předpisy, které řídí ekonomiku světa. Další pozornost může být věnována mezinárodním financím nebo menšinovým ekonomikám a studijní obory zahrnují mikroekonomiku, makroekonomiku a obecné finance. Získat doktorské studium obvykle vyžaduje tři roky důkladného studia a vytvoření diplomové práce.

Po získání doktorského titulu existuje mnoho kariérních výhod, které si můžete vychutnat. Můžete zadat mnohem pokročilejší pozice a získat mnohem vyšší plat. Je také možné zadat vysokou pozici mnohem rychleji tím, že eliminujete roky pomalého postupu.

Vzhledem k tomu, že náklady na získání doktorského titulu se liší stejně, jako v případě možných studijních programů, je rozumné prozkoumat preferovaný program před zápisem. Škola, kterou si vyberete, a země, ve které se nachází, ovlivní výuku a poplatky, které byste měli zaplatit za dokončení programu.

Mnoho společností, které se zabývají ekonomikou a finančními potřebami, potřebuje odborníky, kteří jsou odborníky v oblasti hospodářské politiky pro konzultaci, analýzu a vedení. V soukromém sektoru je možné pracovat jako finanční expert, vedoucí oddělení, analytik, manažer nebo konzultant. Na druhou stranu je možné spolupracovat s tvůrci politik a pomoci řídit ekonomiku z první ruky. Nakonec, s doktorem, je možné vstoupit do oblasti vzdělávání a naučit studenty o ekonomické politice.

Chcete-li začít s vaším doktorským studiem, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře o vedení.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University of Pardubice
Pardubice , Česká republika

Tento program je založen na disciplínách Regionální ekonomie a Veřejná ekonomika. Umožní studentům pochopit otázky týkající se identifikace potřeb regionů, finančních aspektů ... +

Tento program je založen na disciplínách Regionální ekonomie a Veřejná ekonomika. Umožní studentům pochopit otázky týkající se identifikace potřeb regionů, finančních aspektů v regionu, ekonomické účinnosti veřejných subjektů a efektivnosti regionů. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
3 roky
Angličtina
Zář 2021
15 May 2021
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde