$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové doktorské studium Humanitní vědy v Spojené království - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Humanitní vědy v Spojené království

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní… Čtěte více

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Dálkové doktorské studium Humanitní vědy v Spojené království - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Humanitní vědy v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu ve Velké Británii

Nenašli jsme žádné přesné shody. Možná by vás ale mohly zaujmout tyto podobné programy.

University of Stirling
Stirling, United Kingdom

Become a leader in your field with a Professional Doctorate in Applied Social Science Research. Continue working while you study and graduate with invaluable expertise.

Become a leader in your field with a Professional Doctorate in Applied Social Science Research. Continue working while you study and graduate with invaluable expertise. -
PhD
Full-time
Part-time
36 - 96 měsíce
Angličtina
Led 2022
Kampus
Online forma