PHDSTUDIES

Doktorské studium Hutnictví v Afrika - Zde naleznete doktorské studium Hutnictví v Afrika

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Metalurgie se označuje jako studium kovů a jejich vlastností. Může zahrnovat i další vědy, jako je fyzika a chemie. Studenti, kteří mají zájem o tuto oblast, mohou získat vyšší tituly, aby se stali inženýry nebo měli kariéru v oblasti přírodních věd.

Mnoho programů v Africe konat ve velmi neobvyklé kulturní a fyzické prostředí, než většina studentů jsou obeznámeni s do starých dobrých časů. Poznali přizpůsobit se tomuto životních podmínek je součástí zábavy a výzva, kteří tam žijí. Úkolem je intelektuální, emocionální a fyzické.

Doktorské studium Hutnictví v Afrika - Veškeré informace o doktorském studiu Hutnictví v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

2 Výsledky v Hutnictví, Afrika Filter

Doktorské materiály

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Zář 2020
Angličtina
Kampus

Program umožňuje absolventům, prostřednictvím výzkumu, se specializovat v oblasti analýzy a designu ve specializovaných aspektech materiálů a hutního inženýrství. ...

Čtěte více

PhD v oboru metalurgie

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
30 Říj 2020
Angličtina
Kampus

Katedra metalurgie udržuje silné vazby s kovospracujícím průmyslem v Jižní Africe a poskytuje vysokoškolákům vystavení široké škále operací souvisejících s kovem. Expozice vyb ...

Čtěte více