Filter
PhD
Botswana

Doktorské studium Hutnictví v Botswana - Zde naleznete doktorské studium Hutnictví v Botswana

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Metalurgický program je považován za vědu o materiálech a může zahrnovat učení o kovu a jeho aplikacích. Studenti mohou studovat tuto oblast pro kariéru ve strojírenství nebo při obrábění kovů, jako je kování nebo lití.

Botswana se nachází v jižní Africe, a dosáhla významného pokroku v rozvoji jejího vysokoškolského systému. Objev diamantů podstatně zvýšit příjmy pro národ, a hodně z těchto příjmů byl proudil do zlepšení škol a vysokých škol.

Doktorské studium Hutnictví v Botswana - Veškeré informace o doktorském studiu Hutnictví v Botswana. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Botswana zde!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Hutnictví, Botswana

Tituly
Místo
Botswana
Typ studia
Tempo
Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Botswana International University Of Science And Technology

Program umožňuje absolventům, prostřednictvím výzkumu, se specializovat v oblasti analýzy a designu ve specializovaných aspektech materiálů a hutního inženýrství. ... [+]

Program umožňuje absolventům, prostřednictvím výzkumu, se specializovat v oblasti analýzy a designu ve specializovaných aspektech materiálů a hutního inženýrství.

[-]
Botswana Palapye
Únor 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině