PHDSTUDIES

Doktorské studium Hutnictví v Rusko - Zde naleznete doktorské studium Hutnictví v Rusko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Metalurgický program je považován za vědu o materiálech a může zahrnovat učení o kovu a jeho aplikacích. Studenti mohou studovat tuto oblast pro kariéru ve strojírenství nebo při obrábění kovů, jako je kování nebo lití.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Doktorské studium Hutnictví v Rusko - Veškeré informace o doktorském studiu Hutnictví v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rusko zde!

1 Výsledky v Hutnictví, Rusko Filter

PhD v oboru Hutnictví neželezných kovů a slitin

National University of Science and Technology MISIS
PhD
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Program je určen pro výzkumné pracovníky, kteří chtějí pokračovat ve vzdělávání v oblasti neželezných kovových materiálů. Budete provádět výzkum v oblasti strukturálních a fyz ...

Čtěte více