PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Česká republika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Ekologické inženýrství je podmnožina inženýrství, které se zaměřuje na pomoc při záchraně životního prostředí zmírněním dopadů znečištění, změny klimatu a znečištění odpadu. Jedinci, kteří pracují jako inženýři v oblasti životního prostředí vytvořit, navrhnout a implementovat řešení pro současné i budoucí ekologické problémy.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství životního prostředí v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Inženýrství životního prostředí, Česká republika Filter

Ph.D. v chemickém a procesním inženýrství: Environmentální inženýrství

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Tento doktorský program vzdělává a školí studenty, aby se stali specialisty na environmentální inženýrství. Absolventi jsou vysoce kvalifikovaní odborníci specializující se na ochranu životního prostředí a chemického inženýrství. Studenti získají znalosti a budou schopni tvořivě zpracovat a řešit složité úkoly v oblasti environmentálního inženýrství.