PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Evropa

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Ekologické inženýrství je akademický oblast studie, která připravuje studenty ke zmírnění nebo odstranění odpadu a znečištění produkovaného při výrobě a jinými škodlivými obchodních odvětví. Jedinci, kteří studují environmentální inženýrství často jít na kariéru ve státní správě nebo pracovat pro soukromé firmy, řešení otázek, jako jsou systémy recyklace, vodní kanalizaci a řešení pro likvidaci odpadu.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství životního prostředí v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

4 Výsledky v Inženýrství životního prostředí, Evropa Filter

Doktorát v oboru průmyslové, počítačové a environmentální techniky

Universidad de La Laguna
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Santa Cruz de Tenerife

Předložený program přispívá v tomto smyslu k nabídce 4 výzkumných linek bezesporu zájmu pro studenty s vědeckými a technologickými zájmy: Průmyslové inženýrství, elektronické technologie a komunikace; Systémové inženýrství a automatizace; Počítačové systémy a výpočetní technika a pozorování a modelování systému Země-Atmosféra. Všechny linie jsou podporovány konsolidovanými výzkumnými týmy s významnou mezinárodní projekcí, která zaručují kvalitu výcviku doktorského studia.

Phd environmentálního inženýrství

The University of Nottingham - Faculty of Engineering
Kampus Denní studium 3 roky Prosinec 2019 Spojené království Nottingham

Environmentální inženýrství je aplikace vědy a techniky, které pomáhají zlepšovat životní prostředí a usilují o zajištění zdravé vody, ovzduší a půdy.

PhD v oblasti environmentálního plánování

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Belfast + 1 více

Institut územního a environmentálního plánování (ISEP) je jedním z nejrychleji rostoucích a dynamických výzkumných prostředí ve Velké Británii.

Ph.D. v chemickém a procesním inženýrství: Environmentální inženýrství

University of Pardubice
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Září 2020 Česká republika Pardubice II + 1 více

Tento doktorský program vzdělává a školí studenty, aby se stali specialisty na environmentální inženýrství. Absolventi jsou vysoce kvalifikovaní odborníci specializující se na ochranu životního prostředí a chemického inženýrství. Studenti získají znalosti a budou schopni tvořivě zpracovat a řešit složité úkoly v oblasti environmentálního inženýrství.