PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Saúdská Arábie - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Saúdská Arábie

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Vzhledem ke zvýšení povědomí a zlepšit znalosti se svět stále více zajímají o životní prostředí. Proto téměř každý nevládních organizací a vláda požaduje služby pro prostředí Engineer. Kromě toho jsou tito odborníci velmi vyplácí.

Saúdská Arábie je jedním ze dvou uvedených zemí za jejich královských rodin, spolu s Jordánským hášimovským královstvím. Existuje poměrně málo pracovních příležitostí pro krajany v Saúdské Arábii. To 's Doporučuje se naučit číst Arabic, základní tajweed, a některé základní řečové dovednosti než jste přišel.

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Saúdská Arábie - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství životního prostředí v Saúdská Arábie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Saúdská Arábie zde!

1 Výsledky v Inženýrství životního prostředí, Saúdská Arábie Filter

Ph.D. v oboru enviromentální vědy a inženýrství (EnSE)

King Abdullah University of Science and Technology
Kampus Denní studium 30 - 42 měsíce Přihlašování započato Saúdská Arábie Thuwal

Program EnSE (EnSE) připravuje studenty k práci na mnoha nejnaléhavějších výzvách na světě. Existuje celosvětový problém s dostupností čisté vody; EnSE zkoumá metody čištění a opětovného využití vody, stejně jako snížení kontaminace stávajících rezerv. Program je zaměřen na zkoumání vlivu člověka na životní prostředí využíváním zdrojů; včetně nadměrné spotřeby, degradace půdy a znečištění vody. Výsledky těchto snah mohou nabídnout řešení nedostatku vody, znečištění půdy.