PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Severní Amerika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Ekologické inženýrství je podmnožina inženýrství, které se zaměřuje na pomoc při záchraně životního prostředí zmírněním dopadů znečištění, změny klimatu a znečištění odpadu. Jedinci, kteří pracují jako inženýři v oblasti životního prostředí vytvořit, navrhnout a implementovat řešení pro současné i budoucí ekologické problémy.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství životního prostředí v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

5 Výsledky v Inženýrství životního prostředí, Severní Amerika Filter

Ph.D. v civilním a environmentálním inženýrství

Carnegie Mellon University
Kampus Denní studium 3 - 4 roky Leden 2020 Spojené státy americké Pittsburgh

Naše Ph.D. studenti se podílejí na vzdělávání a výzkumu, který usiluje o rozvoj inženýrských věd v základech civilního a environmentálního inženýrství. Doktorandi vypracují individuální studijní program v jedné z našich tří hlavních oblastí: Advanced Infrastructure Systems (AIS); Environmentální inženýrství, udržitelnost a věda (EESS); a mechanika, materiály a výpočetní technika (MMC).

PhD v civilním a environmentálním inženýrství

Clarkson University Graduate School
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 7 roky Kontaktuj školu Spojené státy americké Postupim + 1 více

Pro přijetí je zapotřebí magisterský titul z programu v civilním a environmentálním inženýrství nebo jiném strojírenském oboru. Žadatelé s BS a MS stupňů v jiných oborech než strojírenství mohou být požadovány prokázat odbornou způsobilost prostřednictvím dodatečné vysokoškolské studium, jak stanoví oddělení postgraduální výbor.

Doktor filozofie (Ph.D.) v občanských a ekologických staveb

College of Engineering and Mathematical Sciences
Kampus Denní studium Září 2020 Spojené státy americké Burlington

Ph.D. Program poskytuje vynikající vzdělání v malém zaostřeného prostředí. Doktorský program je zaměřen především na oblast ochrany životního prostředí, a výpočetní modelování a aplikací informačních technologií ve stavebnictví ...

Ph.D. Inženýrství - Inženýrské vzdělávání a důraz na transformační praxi

University of Georgia - College of Engineering
Kampus Září 2020 Spojené státy americké Athény

V globálně propojeném a rychle se měnícím světě musí inženýři pracovat napříč národními, oblastními a disciplinárními hranicemi, aby mohli účinně řešit složité socio-technické výzvy.

Doktor filozofie v civilním lékařství

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampus Denní studium 4 - 6 roky Leden 2020 Spojené státy americké Washington

Jako jedna z nejrychleji rostoucích oblastí v USA a rozvojových zemích se v civilním a environmentálním inženýrství objevují nové metody a technologie. Studenti environmentálního inženýrství používají jednu z největších čistíren odpadních vod na světě jako laboratoř v reálném světě ke zlepšení kvality vody řeky Potomac a povodí řeky Chesapeake Bay.