PHDSTUDIES

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Spojené arabské emiráty

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Ekologické inženýrství je podmnožina inženýrství, které se zaměřuje na pomoc při záchraně životního prostředí zmírněním dopadů znečištění, změny klimatu a znečištění odpadu. Jedinci, kteří pracují jako inženýři v oblasti životního prostředí vytvořit, navrhnout a implementovat řešení pro současné i budoucí ekologické problémy.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství životního prostředí v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty zde!

1 Výsledky v Inženýrství životního prostředí, Spojené arabské emiráty Filter

Doktor filozofie (Ph.D.) ve vodních zdrojích

UAEU United Arab Emirates University
PhD
Srp 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4 roky
28 Úno 2021
Angličtina
Kampus

Magisterský program Vodní zdroje nabízí titul Ph.D. titulek Vodní zdroje, který je reakcí na národní zoufalé potřeby rozvoje vodních zdrojů. Cílem programu je také připravit o ...

Čtěte více