PHDSTUDIES

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Tchaj-wan - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Tchaj-wan

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Ekologické inženýrství je podmnožina inženýrství, které se zaměřuje na pomoc při záchraně životního prostředí zmírněním dopadů znečištění, změny klimatu a znečištění odpadu. Jedinci, kteří pracují jako inženýři v oblasti životního prostředí vytvořit, navrhnout a implementovat řešení pro současné i budoucí ekologické problémy.

Tchaj-wan (tradiční Číňan: 台湾 nebo 台湾, zjednodušená čínština: 台湾 Tai Wan) je národ, který je domovem více než 23 milionů lidí a je jedním z nejhustěji obydlených míst na světě. Nejprestižnější univerzita je National Taiwan University.

Doktorské studium Inženýrství životního prostředí v Tchaj-wan - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství životního prostředí v Tchaj-wan. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Tchaj-wan zde!

1 Výsledky v Inženýrství životního prostředí, Tchaj-wan Filter

PhD v oboru technika prostředí

中央大學
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Vzhledem k multidisciplinární pověřovacích listin jeho schopnosti a prvotřídní kvalitě svých výzkumných zařízení je GIEE přitahuje studenty high-kalibru z různých technických ...

Čtěte více