close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Inženýrství v Austrálie - Joondalup - Zde naleznete doktorské studium Inženýrství v Austrálie - Joondalup

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař. Strojírenství a technologie je obor, který se zaměřuje na praktickou aplikaci inženýrských principů. Studenti v této oblasti studovat koncepční a konstrukční prvky techniky a jak jsou používány při výv… Čtěte více

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Strojírenství a technologie je obor, který se zaměřuje na praktickou aplikaci inženýrských principů. Studenti v této oblasti studovat koncepční a konstrukční prvky techniky a jak jsou používány při vývoji technologií.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Doktorské studium Inženýrství v Austrálie - Joondalup - Veškeré informace o doktorském studiu Inženýrství v Austrálie - Joondalup Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Joondalup zde!

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Edith Cowan University
Joondalup, Austrálie +2 Více

Doktor filosofie (PhD) je příležitostí věnovat se tématu, které vás zajímá na nejvyšší akademické úrovni.

Doktor filosofie (PhD) je příležitostí věnovat se tématu, které vás zajímá na nejvyšší akademické úrovni. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
8 semestry
Angličtina
27 Čvc 2020
Kampus
Online forma
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde