PHDSTUDIES

Dálkové doktorské studium Inženýrství v Austrálie - Joondalup - Zde naleznete Dálkové doktorské studium Inženýrství v Austrálie - Joondalup

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Obor strojírenství a technologie je kombinací teoretického důrazu inženýrství a praktické důraz technologie. Inženýrství a technologie studenti naučí aplikovat koncepty a návrhy inženýrství na každodenních situacích v různých technologických prostředí.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Dálkové doktorské studium Inženýrství v Austrálie - Joondalup - Veškeré informace o Dálkové doktorském studiu Inženýrství v Austrálie - Joondalup Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Joondalup zde!

1 Výsledky v Inženýrství, Joondalup, Dálkové Filter

Doktor filozofie

Edith Cowan University
PhD
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus
Online forma

Doktor filosofie (PhD) je příležitostí věnovat se tématu, které vás zajímá na nejvyšší akademické úrovni.

Čtěte více