PHDSTUDIES

Kombinované studium mDoktorské studium Informační management v Afrika - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Informační management v Afrika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Nápady a data jsou mezi nejvýznamnější hnací silou změn. Studenti, kteří sledují vysokoškolské vzdělání v oboru informačního managementu se často naučí, jak jsou informace uloženy a přenášeny spolu s tím, jak organizovat lidi a zdroje na podporu učení a pokroku.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Kombinované studium doktorské studium Informační management v Afrika - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Informační management v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

2 Výsledky v Informační management, Afrika Filter

PhD v oblasti správy informací

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Prostřednictvím disertační práce, ve kterém kvalifikace nakonec vrcholí, kvalifikační studentem by prokázala, nezávislé a originální vědecké práce. Tato práce by představovalo ...

Čtěte více

PhD informační systémy

Botswana International University Of Science And Technology
PhD
Angličtina
Kampus

Výzkum PhD Thesis v informačních systémech

Čtěte více