Doktorské studium Informatika v Austrálie - Melbourne - Doktorské studium Informatika v Austrálie - Melbourne hledejte zde!

Doktorské studium Informatika v Austrálie - Melbourne - Zde naleznete doktorské studium Informatika v Austrálie - Melbourne

Informatika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Pokud jste v oblasti technologií pro jeden osobní zlepšení nebo povolání, je nutné získat co nejlepší dovednosti a školení v oblasti informatiky. Jedná se o postgraduální studium ukotven na základě zevrubného průzkumu tak, aby poskytovat kvalitní a kvalifikované odborníky v oboru. Můžete se zapsat na kurz v některé z hlavních univerzit po celém světě a pracovních příležitostí po skončení kurzu jsou obrovské.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Melbourne nabízí město Austrálie s kvalitní univerzity a vysoké školy. University of Melbourne, která se umístila čtvrtá na celém světě v roce 2008, se nachází v tomto městě. To je také domov pro Monash University, La Trobe University a mnoho dalších.

Doktorské studium Informatika v Austrálie - Melbourne - Veškeré informace o doktorském studiu Informatika v Austrálie - Melbourne Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Melbourne zde!

Čtěte více

PhD Počítačová Věda

RMIT University
Campus forma Denní studium 4 let January 2018 Austrálie Melbourne

Použijte své pokročilé výzkumné dovednosti, aby přispěly k novému vývoji v informatice. Naše teoretické a aplikované výzkumné projekty přispívají k ... [+]

PhD Počítačová věda

Použijte své pokročilé výzkumné dovednosti, aby přispěly k novému vývoji v informatice. Naše teoretické a aplikované výzkumné projekty přispívají k růstu a rozvoji počítačových věd. Pod odborným dohledem, budete rozvíjet své dovednosti a spojit výzkumníky již aktivní v:

Datové inženýrství Distribuované systémy a sítě Inteligentní systémy Softwarové inženýrství Webové služby.

Struktura programu

Budete provádět program PhD pod dohledem jmenovaného výzkumného nadřízeným. PhD Program je strukturována tak, aby vám umožní:

Kompletní povinný výzkumných metod kurz Dostávat školení v oblasti integrity a etiky výzkumu Vyberte studie na kvalitativních a kvantitativních výzkumných technik Kompletní práce / projekt, který ukazuje původní příspěvek na poli a schopnost komunikovat složité nebo původní výzkum pro vrstevníky a společenství k mezinárodnímu standardu. ... [-]

Doktorát V Oboru Podnikových Informačních Systémů

RMIT University
Campus forma Denní studium 4 let January 2018 Austrálie Melbourne

V doktorského programu podnikových informačních systémů budete rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti, které vás připraví na kariéru v akademické obce a další ... [+]

Doktorát v oboru Podnikové informační systémy

V doktorského programu podnikových informačních systémů budete rozvíjet pokročilé výzkumné dovednosti, které vás připraví na kariéru v akademické obce a další nastavení, ve kterých jsou potřebné systematické a kritické analytické schopnosti. To PhD míra může být provedeno v režimu projektu nebo práce. Můžete se specializují na:

digitální ekonomiky e-zdravotnictví green IT Interakce člověka s počítačem IT politika řízení znalostí Mobilní technologie Vyhodnocení a modelování systémů.

Struktura programu

Budete provádět program PhD pod dohledem jmenovaného výzkumného nadřízeným. PhD Program je strukturována tak, aby vám umožní:... [-]