PHDSTUDIES

Doktorské studium Inovace - Zde naleznete doktorské studium Inovace

Doktorát představuje nejvyšší úroveň akademického úspěchu, kterého může každý student dosáhnout. Tento druh programu je navržen tak, aby byl vstupním bodem do práce jako akademik. Proces zahrnuje vytvoření diplomové práce, práce s odborníkem a tři až čtyři roky intenzivního výzkumu.

Co je PhD v inovaci? Inovace je univerzální studijní obor, protože to, co přesně vy se zaměřujete na vaše osobní preference. Jedná se o podsekci oboru, která se obvykle týká marketingu a reklamy. Studenti inovace výzkumu nové strategie, techniky a příležitostně technologie, které mohou být implementovány pro rozvoj podnikových administrativních postupů. Toto celé pole je zaměřeno na vytváření nejmodernějších konceptů, které činí firemní provoz efektivnější, výnosnější a úspěšnější.

Během procesu získávání doktorského studia v oblasti inovací studenti rozvíjejí dovednosti, které jim budou po ukončení studia prospívat. Mezi tyto dovednosti patří vedení a obchodní administrativa, organizační a operativní řízení a vynikající komunikační dovednosti.

Při studiu doktorských programů, které se mají přihlásit, zvažte také poplatky a výuku. Škola a program, který zvolíte, určí náklady na zápis. Ve skutečnosti země, ve které žijete, bude také hrát roli při určování nákladů.

Existuje mnoho různých druhů kariéry s doktorem v oblasti inovací. Tento typ titulu se tradičně používá k tomu, aby se stal vysokoškolským profesorem nebo výzkumným pracovníkem, ale je možné zadat jakoukoli kariéru, kterou dáváte přednost. S PhD in Innovation byste mohl být výkonným, poradenským, finančním nebo provozním analytikem, podnikatelem nebo vedoucím jakéhokoli obchodního oddělení. V některých případech je možné držet jednu z těchto pozic v tandemu s profesorem nebo výzkumnou kariérou.

Rozhodněte se, zda chcete zadat domácí, zahraniční nebo on-line PhD program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Inovace Filter

PhD v designu

SDS - The Sustainable Design School
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Francouzština
Kampus

Během let věnovaných jeho výzkumu, Ph.D. uchazeč získá vysokou úroveň odborných znalostí v přesné oblasti. Přidaná hodnota jeho výzkumu je nejdůležitější v oblasti udržitelnýc ...

Čtěte více

PhD v oboru podnikání a inovativnosti

University of Osijek Faculty of Economics
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Chorvatský
Kampus

Spuštění mezinárodní meziuniverzitní interdisciplinární postgraduální (doktorské) studium pro podnikání a INOVATIVNOST byla motivována nutností pro vytvoření konkurenčního zna ...

Čtěte více

FDV life science PhD Program

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Od vytvoření FDV doktorského škole v roce 2006, cíle byly zaměřeny na oblasti biologických věd. Tradičně, studenti pokračovat mezioborových výzkumných projektů v oblasti příro ...

Čtěte více

Mezinárodní Ph.D. v managementu - inovace, udržitelnost a zdravotnictví

Scuola Superiore Sant'Anna
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Mezinárodní Ph.D. V řízení se dělí do dvou různých osnov: "Inovace, udržitelnost a zdravotnictví" a "Změna a složitost správy".

Čtěte více