PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Inovace - Zde naleznete doktorské studium Inovace

Doktorát představuje nejvyšší úroveň akademického úspěchu, kterého může každý student dosáhnout. Tento druh programu je navržen tak, aby byl vstupním bodem do práce jako akademik. Proces zahrnuje vytvoření diplomové práce, práce s odborníkem a tři až čtyři roky intenzivního výzkumu.

Co je PhD v inovaci? Inovace je univerzální studijní obor, protože to, co přesně vy se zaměřujete na vaše osobní preference. Jedná se o podsekci oboru, která se obvykle týká marketingu a reklamy. Studenti inovace výzkumu nové strategie, techniky a příležitostně technologie, které mohou být implementovány pro rozvoj podnikových administrativních postupů. Toto celé pole je zaměřeno na vytváření nejmodernějších konceptů, které činí firemní provoz efektivnější, výnosnější a úspěšnější.

Během procesu získávání doktorského studia v oblasti inovací studenti rozvíjejí dovednosti, které jim budou po ukončení studia prospívat. Mezi tyto dovednosti patří vedení a obchodní administrativa, organizační a operativní řízení a vynikající komunikační dovednosti.

Při studiu doktorských programů, které se mají přihlásit, zvažte také poplatky a výuku. Škola a program, který zvolíte, určí náklady na zápis. Ve skutečnosti země, ve které žijete, bude také hrát roli při určování nákladů.

Existuje mnoho různých druhů kariéry s doktorem v oblasti inovací. Tento typ titulu se tradičně používá k tomu, aby se stal vysokoškolským profesorem nebo výzkumným pracovníkem, ale je možné zadat jakoukoli kariéru, kterou dáváte přednost. S PhD in Innovation byste mohl být výkonným, poradenským, finančním nebo provozním analytikem, podnikatelem nebo vedoucím jakéhokoli obchodního oddělení. V některých případech je možné držet jednu z těchto pozic v tandemu s profesorem nebo výzkumnou kariérou.

Rozhodněte se, zda chcete zadat domácí, zahraniční nebo on-line PhD program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

4 Výsledky v Inovace Filter

PhD v designu

SDS - The Sustainable Design School
Kampus 3 roky Září 2019 Francie Nice

Budete se vzdělávat, že se stanete tvůrcem udržitelné inovace a rozvíjet potřebné dovednosti pro zvládnutí kreativity v multidisciplinárním týmu.

FDV life science PhD Program

Center for Research and Interdisciplinary (CRI)
Kampus Denní studium 3 najděte si doktorské studium práv Září 2019 Francie Paris

Od vytvoření FDV doktorského škole v roce 2006, cíle byly zaměřeny na oblasti biologických věd. Tradičně, studenti pokračovat mezioborových výzkumných projektů v oblasti přírodních věd, inženýrství a technologie, lékařské a zdravotnické vědy. V poslední době, projekty v oblasti přírodních věd včlenili přístupy a / nebo aplikace z jiných oborů, včetně společenských a humanitních věd, ale je Těžištěm práce o pokroku ve znalostech v biologických vědách.

Mezinárodní Ph.D. v managementu - inovace, udržitelnost a zdravotnictví

Scuola Superiore Sant'Anna
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Itálie Pisa L'Aquila + 1 více

Mezinárodní Ph.D. V řízení se dělí do dvou různých osnov: "Inovace, udržitelnost a zdravotnictví" a "Změna a složitost správy".

PhD v oboru podnikání a inovativnosti

University of Osijek Faculty of Economics
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Chorvatsko Osijek

Spuštění mezinárodní meziuniverzitní interdisciplinární postgraduální (doktorské) studium pro podnikání a INOVATIVNOST byla motivována nutností pro vytvoření konkurenčního znalostí potřebných pro posílení proaktivní a inovativní schopnosti jednotlivců a společnosti k vyrovnání změn a řízení změn.