PHDSTUDIES

Doktorské studium v Irsko - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Irsko

Irsko je neuvěřitelně krásná země, která přitahuje lidi z celého světa. PhD v Irsku je nejlepší volbou pro mnoho mezinárodních studentů vzhledem k excelenci v akademických a všechno, že Irsko nabízí. K dispozici je pulsující studentské populace, stejně jako nespočet věcí vidět a dělat. Studenti sledují PhD v Irsku můžete těšit na řadu outdoorové aktivity se musí zažít, některé z nejkrásnějších scenérií na světě, malebná městečka a vesnice, středověké hrady, prehistorické památky, bohatou hudební a umělecké scény, a mnoho příležitostí zažít irská kultura.

PhD v Irsku je uspořádán pro studenty SŠ věnovat se kariéře v akademické obce, výzkumných nebo průmyslu. Programy jsou náročné a vyžadují kritické myšlení a analytické schopnosti, odhodlání, a předpokladem znalosti a zkušenosti, specifické pro každý program.Studenti vydělávat PhD v celoroční zkušenosti Irska, semináře, a podstatné výzkum ve specializované oblasti studia, která vyústí v disertační práci.

Projděte PhD programů Irsku níže se dozvíte více. Udělejte další krok ještě dnes!

nalezené výsledky Filter

Doktorské studium ve studiu Art

Burren College of Art
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
4&nbsp;-&nbsp;6 roky
Angličtina
Kampus

Cílem tohoto čtyřletého výzkumného programu na plný úvazek (šestiletého studia na částečný úvazek) je vytvoření příspěvku k znalostem a porozumění ve výtvarném umění prostředn ...

Čtěte více