PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Islámské finančnictví v Spojené státy americké - Sarasota - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Islámské finančnictví v Spojené státy americké - Sarasota

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Islámská pravidla a předpisy financí řídí specifickou sadu finančních institucí, jako jsou investičních skupin a bank. Programy v těchto oblastech často snaží svěřit porozumění obou aktuálních problémů na trhu a otázek zejména dodržování šaría.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Sarasota se nachází ve městě Sarasota County, Florida, Spojené státy americké. Sarasota je oblíbenou golfovou destinací. Spolu s golfovými hřišti parky a rekreační zařízení dělá město ideální místo k žít a studovat.

Kombinované studium doktorské studium Islámské finančnictví v Spojené státy americké - Sarasota - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Islámské finančnictví v Spojené státy americké - Sarasota Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Sarasota zde!

1 Výsledky v Islámské finančnictví, Sarasota Filter

PhD v islámském bankovnictví a financích

American International Theism University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Získali jste titul Master of Science v islámských studiích? Pokud ano, nezastavujte se! Stačí strávit další rok na American International Theism University a můžete také získa ...

Čtěte více