PHDSTUDIES

Doktorské studium v Parma - Zde naleznete doktorské studium v Parma

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Doktorské studium v Parma - Veškeré informace o doktorském studiu v Parma. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Parma zde.

nalezené výsledky Filter

Ph.D. škola materiálových věd

University of Parma
PhD
Říj 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. Cílem školy v oblasti vědy a technologie materiálů (STM) je poskytnout absolventům MS v oboru materiály, fyzika, chemie a inženýrství dovednosti potřebné k provádění vys ...

Čtěte více

Ph.D. in Food Science

University of Parma
PhD
Říj 2021
<
Denní studium
Italština
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Ph.D. in Food Science

Čtěte více