$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Japonština - Zde naleznete doktorské studium Japonština

Doktorát filozofie je nejprestižnější ocenění uděleno mnoha univerzitami po celém světě. Chcete-li získat doktorát, je obvykle požadováno magisterské vzdělání v příslušné oblasti spolu s doporučeními, osobním prohlášením a navrhovaným výzkumem. Doktorandi se většinou zaměřují na výzkumný aspekt akademické obce a vytvářejí tak původní diplomovou práci n… Čtěte více

Doktorát filozofie je nejprestižnější ocenění uděleno mnoha univerzitami po celém světě. Chcete-li získat doktorát, je obvykle požadováno magisterské vzdělání v příslušné oblasti spolu s doporučeními, osobním prohlášením a navrhovaným výzkumem. Doktorandi se většinou zaměřují na výzkumný aspekt akademické obce a vytvářejí tak původní diplomovou práci nebo disertační práci hodnou recenzovaného časopisu.

Co je doktorand v japonštině? Potenciální doktorandi provádějí výzkum kulturních, historických nebo lingvistických oblastí Japonska a japonského jazyka. Ačkoli se student může zaměřit na jednu oblast studia pro disertační práci nebo disertační práce, doktorandi jsou často povinni studovat jiné relevantní předměty, aby získali komplexní pochopení přínosné pro výzkum, který se provádí. Většina univerzit buď vyžaduje nebo doporučuje alespoň tři roky studia japonského jazyka a test jazykové způsobilosti.

Doktorandi japonských studentů mohou očekávat, že získají dobře zaokrouhlené analytické a interpretační dovednosti, stejně jako silné zázemí v mezikulturní komunikaci. Velmi přizpůsobivá schopnost efektivně řešit problémy v rámci stresu a rozdílných kontextů je dalším vysoce cenným přínosem pro vysokoškolské vzdělávání v japonských studiích.

Doktorské programy v japonštině se liší podle ceny na univerzitě a dokončení doktorského studia může trvat až pět let. Najdůležitější je najít školu, která by vyhovovala vašim potřebám jak z akademického hlediska, tak z finančního hlediska. Doporučuje se, aby studenti, kteří budou studenti před podáním žádosti, zkoumali univerzity.

Existuje mnoho jedinečných kariérních příležitostí pro jednotlivce, kteří získali titul PhD v japonštině. Mnoho nadnárodních společností má vztahy s Japonskem, což je odborník žádoucí jak pro vztahy se zákazníky, tak pro obchodní partnery, ať již výhradně jako překladatel nebo jako mezinárodní poradce. Japonské velvyslanectví a konzuláty také najímá odborníky v pokročilých japonských studiích jako velvyslanci k dalšímu úspěchu a podporují porozumění ze všech stran. K dispozici jsou také různé pozice, které školy a organizace poskytují jako učitelé a lektoři.

Mnoho univerzit nabízí doktorské programy v japonských studiích po celém světě. Chcete-li najít tu nejlepší školu, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Tezukayama University
Nara, Japonsko

Graduate School of Humanities si klade za cíl pomoci studentům prozkoumat tradiční japonskou kulturu komplexním a systematickým způsobem. Zkoumáním hmotných a nehmotných aspek ... +

Graduate School of Humanities si klade za cíl pomoci studentům prozkoumat tradiční japonskou kulturu komplexním a systematickým způsobem. Zkoumáním hmotných a nehmotných aspektů národní kultury se studenti mohou stát vysoce kvalifikovanými odborníky ve svém zvoleném oboru a účinnými interdisciplinárními výzkumníky. -
PhD
Japonský
Kampus