PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Jazyky v Česká republika - Prague 5 - Zde naleznete doktorské studium Jazyky v Česká republika - Prague 5

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Česká republika má dobře zavedenou a výzkum založený na vysokoškolské vzdělání. To učinil učení ini Prahu jedním z uznávaného vzdělávacího programu 's v Evropě, protože kultivuje ducha kreativity a inovací mezi studenty.

Doktorské studium Jazyky v Česká republika - Prague 5 - Veškeré informace o doktorském studiu Jazyky v Česká republika - Prague 5 Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Prague 5 zde!

1 Výsledky v Jazyky, Prague 5 Filter

PhD německá a francouzská filozofie

Faculty of Humanities, Charles University
Kampus Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 2 roky Říjen 2019 Česká republika Prague 5 + 1 více

Tento doktorský program je inzerován pro učebny a distanční vzdělávání. Každý, kdo se zajímá o oblasti klasické a moderní německé filozofie, francouzské filozofie 19. a 20. století, německou a francouzskou fenomenologii, stejně jako současnou mezinárodní recepci těchto filozofií, a podmínky přijetí (požadované dokumenty viz níže) setkat.