PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Jazyky v Hongkong - Tuen Mun - Zde naleznete doktorské studium Jazyky v Hongkong - Tuen Mun

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Doktorské studium Jazyky v Hongkong - Tuen Mun - Veškeré informace o doktorském studiu Jazyky v Hongkong - Tuen Mun Ušetřete čas a kontaktujte školu v Hongkong - Tuen Mun zde!

2 Výsledky v Jazyky, Tuen Mun Filter

Doktor čínské filozofie

Lingnan University
Kampus Denní studium 30 - 72 měsíce Kontaktuj školu Hongkong Tuen Mun

Lingnan University nabízí Ph.D. v čínské filozofii. Studenti mohou vybrat z následujících oblastí výzkumu: čínská klasická literatura, čínská moderní a soudobá literatura (Čína, Hongkong, Taiwan), čínská, čínská jazykověda, čínská stylistika, srovnávací literatura. .

PhD v angličtině

Lingnan University
Kampus Denní studium 30 - 72 měsíce Kontaktuj školu Hongkong Tuen Mun

Současná angličtina studií je jedna vzrušující oblast výuky a výzkumu. Katedra anglického jazyka nabízí program Honours Degree a postgraduální program v oblasti současných anglických studií.