PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Jazyky v Spojené arabské emiráty - Academic City - Zde naleznete doktorské studium Jazyky v Spojené arabské emiráty - Academic City

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Doktorské studium Jazyky v Spojené arabské emiráty - Academic City - Veškeré informace o doktorském studiu Jazyky v Spojené arabské emiráty - Academic City Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty - Academic City zde!

1 Výsledky v Jazyky, Academic City Filter

PhD v managementu a jazycích

Heriot-Watt University Dubai
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Spojené arabské emiráty Academic City

Doktorský program na Školách sociálních věd nabízí jedinečné příležitosti studentům v regionu k výzkumu otázek relevantních pro islámský a arabský svět i celosvětově.