PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Jazyky v Spojené arabské emiráty - Dubai - Zde naleznete doktorské studium Jazyky v Spojené arabské emiráty - Dubai

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Spojené arabské emiráty jsou federací sedmi emirátů na východní straně Arabského poloostrova, u vchodu do Perského zálivu. Hodně z pracovní síly ve Spojených arabských emirátech jsou zahraniční cizinci - tedy země 's populace make-up je tak různorodá, s občany emirátskými bytí menšinou ve své vlastní zemi.

Dubaj je město nacházející se ve Spojených arabských emirátech a je jedním ze sedmi emirátů, které tvoří zemi. S populací více než 2 miliony obyvatel se řadí jako nejlidnatější emirát ve Spojených arabských emirátech. To má jeden z nejvíce nejvyšších a unikátní panoramata a hostí řadu vyšších vzdělávacích zařízeních uvnitř.

Doktorské studium Jazyky v Spojené arabské emiráty - Dubai - Veškeré informace o doktorském studiu Jazyky v Spojené arabské emiráty - Dubai Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené arabské emiráty - Dubai zde!

1 Výsledky v Jazyky, Dubai Filter

PhD v managementu a jazycích

Heriot-Watt University Dubai
Kampus Denní studium 3 roky Září 2020 Spojené arabské emiráty Academic City

Program PhD ve Fakultě sociálních věd nabízí studentům v regionu jedinečné příležitosti k výzkumu otázek souvisejících s islámským a arabským světem i po celém světě. Program například nabízí příležitosti pro výzkum v oblastech, jako je islámské podnikání, mezinárodní řízení lidských zdrojů, mezikulturní řízení, rovnost a rozmanitost, emiratizace a další politiky znárodnění, marketing, udržitelnost, účetnictví, finance a správa a řízení společností.