PHDSTUDIES

Doktorské studium v Montreal - Zde naleznete doktorské studium v Montreal

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Kanada je nejlepší země sledovat své vysokoškolské vzdělání, pokud jste osoba interaktivní. Téměř každá etnická skupina je zastoupena v Kanadě tak to 'sa multikulturní společnosti. Jazyková bariéra není problém pro zahraniční studenty jako Kanada je považována svět 's vedoucí na jazykové vzdělávání.

S různými vydávajících institucí, Montreal je jedním z měst v severní Americe, který má nejvyšší koncentraci vyšších vzdělávacích středisek. Některé z významných lidí v zemi prošel městem na bázi institucím pro jejich diplomů a studijních certifikátů.

Doktorské studium v Montreal - Veškeré informace o doktorském studiu v Montreal. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Montreal zde.

nalezené výsledky Filter

PhD program v managementu

McGill University, Desautels Faculty of Management
PhD
Zář 2021
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Angličtina
Kampus

Desautels Ph.D. program se účastní společného doktorského programu, který spojuje čtyři přední univerzity v Montrealu (HEC-Montreal, Concordia, UQAM a McGill). V důsledku toho ...

Čtěte více