PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium v Kanada - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Kanada

Kanada se začíná objevovat jako atraktivní místo pro studenty usilovat o postgraduální vzdělání. PhD v Kanadě, nabízí vysoce kvalitní vzdělání v institucích respektována. Studenti z celého světa, objevuje Kanada jako země s předními světovými univerzitami a rostoucí přítomnost zahraničních studentů. Navíc, s PhD v Kanadě, budou studenti užívat krásnou přírodu a krajinu, že Kanada má nabídnout, stejně jako vysokou životní úroveň.

Existuje mnoho programů pro PhD v Kanadě pro studenty vybírat, každý v různém čase, nákladů a strukturu v závislosti na konkrétní univerzity a studijního programu. Všechny programy, PhD v Kanadě požadovat, aby studenti dokončit původní výzkum a obhajoby diplomové práce, která významně přispívá k jejich oboru.

Vezměme si krásné přírodě Kanady při hledání PhD. Podívejte se na mnoho možností níže a můžete najít PhD v Kanadě, která je ideální pro vás!

nalezené výsledky Filter

Doktor ministerstva

Acadia Divinity College
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Kanada Wolfville

Zveme vás, abyste se k nám připojili v Acadii, abyste získali energii, dovednosti a hloubku, kterou potřebujete pro službu na dlouhé vzdálenosti, a zvýšit svou účinnost křesťanského vůdce. Udělejte si čas a prozkoumejte tyto stránky a pak nás kontaktujte, abychom mohli diskutovat o tom, jak vám můžeme podpořit plnění vašeho povolání jako vedoucího ministerstva pro dnešní svět.

PhD in Organizational Behaviour & Human Resource Management

Telfer School of Management
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Kanada Ottawa

PhD in Management - Finance

Telfer School of Management
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Kanada Ottawa

PhD in Management - Entrepreneurship

Telfer School of Management
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Kanada Ottawa

PhD in Management - Accounting and Control

Telfer School of Management
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Kanada Ottawa

PhD v oboru vzdělávání (se zaměřením na vzdělávací udržitelnost)

Nipissing University
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Kanada Toronto

Zakotvena v rámci post-moderní společnosti, a uznává, že je důležité více perspektiv, to Ph.D. Program ve vzdělávacím udržitelnost bude připravovat studenty z různých oborů.

Phd program v mezinárodním managementu a organizaci

Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Kanada Victoria

Doktorský program v mezinárodním managementu a organizaci je navržen tak, aby rozvíjel individuální kompetence ve výzkumu, stejně jako ve výuce k přípravě kandidátů na produktivní akademickou kariéru. Naším cílem je rozvíjet kandidáty s integrovaným ...

Doktor filozofie v teoretické a výpočetní vědě

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Ph.D. program je čtyřletý program. Forma pro stupeň se skládá z práce na kurzech a práce. Student musí absolvovat písemnou a ústní celkovou zkoušku během prvních dvou let programu.

Doktor filozofie v neurovědách

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Koncentrace programu: behaviorální neurovědy, buněčná a molekulární neurověda, kognitivní neurovědy, výpočetní neurovědy, neuroimaging, neuropsychologie.

Doktor filozofie v evoluci a chování

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Ph.D. v Evoluci a chování je dodáván na Filozofické fakultě. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oblastech: biologické vědy, neurovědy a psychologie.

Doktor filozofie na Zemi, vesmíru a fyzikální vědě

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Ph.D. v Zemi, vesmíru a fyzickém je dodáván na Filozofické fakultě. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oblastech: biologické vědy, chemie a biochemie, geografie, fyziky a astronomie.

Doktor filozofie v kulturní, sociální a politické myšlení

University of Lethbridge
Kampus 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Kulturní, sociální a politické myšlení hlavní v Ph.D. Program je interdisciplinární povahy a je založen na modelu kohortového učení, který podporuje prostředí interdisciplinárního zapojení a výměny, výzkumu, mentoringu, spolupráce mezi malou skupinou studentů v rámci týmové zkušenosti s učením. Celkovými akademickými cíli programu je zdůraznit sociální, kulturní a politické myšlení a zapracovat intelektuální a praktické nástroje potřebné pro úspěšnou práci s komunitními partnery a agenturami za účelem usnadnění sociálních změn. Studenti, kteří absolvují kulturní, sociální a politickou myšlenku, jsou odborně vyškolenými odborníky, kteří prokazují mozaiky odborných dovedností (např. Učení, vzájemné hodnocení, prezentace, kritické myšlení atd.) A výzkumné kompetence.

Doktor filozofie v biosystému a biologické rozmanitosti

University of Lethbridge
Kampus 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Ph.D. v Biosystems a biodiverzitě je dodáván na Fakultě umění a vědy. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oborech: biologické vědy, chemie a biochemie a geografie.

Doktor filozofie v biomolekulární vědě

University of Lethbridge
Kampus Denní studium 48 měsíce Září 2020 Kanada Lethbridge

Doktorát v oboru biomolekulární vědy dodává Fakulta umění a vědy. Studenti tohoto programu jsou obvykle pod dohledem členů fakulty v následujících přispívajících odděleních / oblastech: Biologické vědy, Chemie a biochemie, Matematika a informatika a Fyzika a astronomie.

Doktor filozofie v plánování

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Kanada Vancouver

SCARP má zájem přilákat studenty k doktorátu Ph.D. kteří se zajímají o témata, která se obecně týkají přechodu k udržitelnosti prostřednictvím demokratizace přístupů k plánování. V rámci tohoto širokého zastřešení mají naše fakulty rozmanité zájmy, od trvale udržitelných dopravních studií až po připravenost na katastrofy, rozvoj komunit a sociální plánování, zmírnění chudoby doma i v zahraničí, vyjednávání a zprostředkování konfliktů půdy a zdrojů, ekologická stopa, analýza rizik, multikulturní města a regiony, mezikulturní a domorodé plánování, urbanismus založený na komunitách, urbanizace a její výzvy ve východní a jihovýchodní Asii, abychom jmenovali jen několik výzkumných zájmů naší fakulty. Náš výzkumný přístup je ve své podstatě interdisciplinární a zahrnuje kvalitativní a kvantitativní metodiky.