PHDSTUDIES

Doktorské studium v Medellín - Zde naleznete doktorské studium v Medellín

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Kolumbie je opravdu rozmanitá a jedinečná země, která se nachází v severozápadním rohu Jižní Ameriky. S přátelskými lidmi, exotických krajin a kosmopolitních měst, Kolumbie je určitě místo, učit španělsky.

Tento dobře stavěný město je doma k množství vysokých škol a univerzit. Studenti z celé země se přesunula toto město a zapsal se do vysokých škol k dispozici. Je to místo, kde můžete přizpůsobit pobyt rychle, proto důvod, proč mnoho studentů raději připojila k orgánům v tomto městě.

Doktorské studium v Medellín - Veškeré informace o doktorském studiu v Medellín. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Medellín zde.

nalezené výsledky Filter

Doktorát z literatury

University of Antioquia
PhD
Angličtina
španělština

Doktorát z literatury je program, který si klade za cíl komplexní školení svých studentů jako výzkumných pracovníků v oboru literární vědy. Jeho účelem je reflektovat procesy ...

Čtěte více

PhD ve filozofii

University of Antioquia
PhD
Angličtina

Cíle školení: Trénovat produkci a vývoj filozofické reflexe pro výzkumné pracovníky na nejvyšší úrovni s kritérii akademické excelence, vedoucími pro svou komunitu, oddanými p ...

Čtěte více