PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Komunikace v Španělsko - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Komunikace v Španělsko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Předměty v komunikaci umožňují studentům zdokonalovat několik dovedností, které jsou neocenitelné v moderní pracoviště. Toto soustředění umožňuje, aby student vybrat z řady možností kariéry po absolvování programu z mnoha různých odvětvích.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované doktorské studium Komunikace v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Komunikace v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Komunikace, Španělsko Filter

Oficiální doktorský program znalostní společnosti: nové perspektivy v dokumentace, komunikace a humanitních

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium Kombinované 3 - 5 roky Září 2020 Španělsko Ferrol + 1 více

Tento doktorský program je organizován na University of A Coruña za spolupráce profesorů z univerzity Complutense v Madridu. V rámci nové právní úpravy (RD 99/2011), program je zaměřen na výzkum, vývoj a inovace (R + D + i) ve třech hlavních tematických oblastech: Informační věda, komunikace vědy a Humanities.

Oficiální doktorského studijního programu v oblasti informačních technologií a telekomunikací

Universidade da Coruña
Kampus Denní studium Kombinované Září 2020 Španělsko Coruña Ferrol + 1 více

PhD programu v oblasti informačních technologií a spojů se konal poprvé v roce 2000/2001, který se shoduje s vytvořením univerzitního oddělení se stejným názvem.