PHDSTUDIES.CZ

Kombinované mDoktorské studium Komunikace v Jižní Amerika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Komunikace v Jižní Amerika

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Komunikační kurzy jsou tam na pomoc při budování sadu unikátních dovedností, které budou otevřít širokou škálu pracovních příležitostí v budoucnosti. Dovednosti brousený tohoto programu jsou velmi žádané na současném trhu práce, což znamená, studenti mohou vybrat z různých profesních oborů.

Pokud chcete zvýšit své znalosti o společenských, kulturních, správních a historických hledisek Jižní Ameriky a Latinské světem, je to kontinent pro vás.

Kombinované doktorské studium Komunikace v Jižní Amerika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Komunikace v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Komunikace, Jižní Amerika Filter

Absolvent v komunikačních a spotřebních postupech

ESPM
Kampus Kombinované Březen 2020 Brazílie Sao Paulo

Graduate Program v komunikaci a stricto sensu spotřebitelů Practices ESPM (PPGCOM ESPM) byla zahájena v roce 2006 s akademickou magisterského kurzu a měl doktorát kurs schválený v roce 2012. Jejím cílem je vyškolit profesorů a vedoucích výzkumných pracovníků se zkušenostmi v národních i mezinárodních operací, který je schopen provádět a vést výzkumné činnosti, poradenství a vzdělávání v oblasti komunikace a spotřeby. Jeho schopnost a studenti mají intelektuální produkce v hodnotě maximální úrovni CAPES.