$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium v Demokratická republika Kongo - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Demokratická republika Kongo

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu. Studenti, kteří chtěli dozvědět o kultuře specifické kuchyně a zábavy se mohou těšit školní docházky v Konžské demokratické republiky (Zair), protože jídlo a hudba jsou dva z země 's nejpopulárnější zábav. S… Čtěte více

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Studenti, kteří chtěli dozvědět o kultuře specifické kuchyně a zábavy se mohou těšit školní docházky v Konžské demokratické republiky (Zair), protože jídlo a hudba jsou dva z země 's nejpopulárnější zábav. Stovky různých etnik nazývají domovské země, a francouzština je nejčastější z 242 mluvených jazyků.

Doktorské studium v Demokratická republika Kongo - Veškeré informace o doktorském studiu a PhD v Demokratická republika Kongo. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Demokratická republika Kongo přímo zde.

Méně
Další informace o studiu Kongo DRK (Zair)
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
L’Université Catholique Du Congo
Kinshasa, Demokratická republika Kongo

Na postgraduální úrovni, studenti mohou získat Stupně absolvent vyšších studií v filozofie, doktor filozofie a spolupracovník vyššího vzdělání ve filozofii.

Na postgraduální úrovni, studenti mohou získat Stupně absolvent vyšších studií v filozofie, doktor filozofie a spolupracovník vyššího vzdělání ve filozofii. -
PhD
Denní studium
Francouzština
Kampus
 
L’Université Catholique Du Congo
Kinshasa, Demokratická republika Kongo

Na postgraduální úrovni, mohou studenti získat na stupně Advanced Studies diplom v oboru teologie, doktor teologie a docent vysokého školství v teologii.

Na postgraduální úrovni, mohou studenti získat na stupně Advanced Studies diplom v oboru teologie, doktor teologie a docent vysokého školství v teologii. -
PhD
Denní studium
Francouzština
Kampus
 
L’Université Catholique Du Congo
Kinshasa, Demokratická republika Kongo

Na postgraduální úrovni, studenti mohou získat Stupně absolvent vyšších studií, lékař a pracovník vysokého školství v sociální komunikaci.

Na postgraduální úrovni, studenti mohou získat Stupně absolvent vyšších studií, lékař a pracovník vysokého školství v sociální komunikaci. -
PhD
Denní studium
Francouzština
Kampus