PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Korejština - Zde naleznete doktorské studium Korejština

 

Odborníci v předmětu mohou mít PhD. Tyto tituly jsou nejvyšší kvalifikace v akademickém předmětu a zahrnují specializované třídy a výzkum směřující k publikaci. Absolventi by měli být připraveni k tomu, aby významně přispěli k disciplíně.

Co je doktorand v korejštině? Tento stupeň zahrnuje podrobné studium korejského jazyka. Většina doktorských studentů v této oblasti již čte a mluví korejsky a může se zabývat kulturními, literárními nebo jazykovými studiemi při studiu bakalářských nebo magisterských titulů. Studie na doktorském stupni mají tendenci sestávat z pokročilé sociolingvistické analýzy použití nebo překlady textů.

Pokročilé studie v korejštině povzbuzují studenty, aby rozvíjeli dovednosti pro osobní a profesní rozvoj Studenti získají odborné znalosti v oblasti komunikace, překladu mezi jazyky a metodickým myšlením, který jim umožňuje přispívat k mezinárodním rozhovorům o kulturních a geopolitických otázkách.

Cena doktorského studia se liší podle doby potřebné k získání titulu a univerzity, kterou student navštěvuje. Je dobré zvážit průměrné trvání studia a vypočítat celkové náklady na výuku při porovnávání škol. Financování může být k dispozici prostřednictvím resortních nebo externích zdrojů, které podporují pokročilé studium v ​​tomto jazyce.

Mnoho profesí je otevřeno jazykovým odborníkům s doktorandem v korejštině. Zda absolventi pracují v Koreji nebo s korejskými společnostmi nebo zástupci jinde, existuje poptávka po odborných překladatelích, kteří jsou schopni zvládnout technickou a jinou specializovanou slovní zásobu. Držitelé diplomové práce mohou také najít práci v diplomatických nebo státních agenturách jako tlumočníci, kteří překládají mluvené a psané korejštiny. Mnoho absolventů vyučuje jako profesoři na univerzitách nebo jiných školách.

PhD programy v korejštině jsou dostupné po celém světě a online. Studenti by měli zvážit své možnosti a určit, která univerzita je nejlepší volbou pro dosažení pokročilého stupně. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Korejština Filter

Výzkumné studium (MPhil / PhD) v japonských a korejských studiích

SOAS University of London
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království London Singapur Singapore + 3 více

Oddělení je schopno dohlížet na diplomy MPhil a PhD prostřednictvím výzkumu a práce v široké škále kulturních a jazykových předmětů. Studenti, kteří se zabývají výzkumem, by se neměli cítit nuceni omezovat výběr témat na ty, které jsou označeny jmény současných zaměstnanců (postgraduální studenti v poslední době pracují na řadě témat zahrnujících japonské kino, Kabuki texty, moderní japonskou lingvistiku a literaturu Meiji historické texty, korejská lingvistika a literatura, korejská koloniální a osmnáctá historie). Výzkum prováděný na úrovni MPhil a PhD je založen na literárním, dokumentárním a archivním materiálu dostupném u SOAS a také shromážděných během terénní práce v Japonsku a Koreji.