PHDSTUDIES

Doktorské studium Kriminologie - Zde naleznete doktorské studium Kriminologie

Ti, kteří již mají bakalářský titul nebo magisterský titul, se mohou rozhodnout znovu nastoupit do akademické sféry a absolvovat doktorské studium. Tyto tituly jsou zaměřeny na výzkum a jsou navrženy tak, aby poskytovaly absolventům specializované znalosti o svém oboru.

Co je doktorát v kriminologii? Většina doktorských programů v oblasti kriminologie je navržena tak, aby poskytovala akademickým vědcům a vůdcům rozsáhlé znalosti o právní politice a jak se to týká různých nastavení. Studenti mohou absolvovat kurzy teorií o spravedlnosti, chování v právu, organizaci a správě spravedlnosti, kriminalitě a trestné politice, statistikách a metodách výzkumu. Kromě toho, že studenti kriminologie absolvují kurzy, mohou také věnovat značný čas výzkumu.

Při studiu doktorského studia v oboru kriminologie se studenti mohou stát jejich akademickými vědci, což jim dává důvěryhodnost v oblasti výzkumu. Studenti se také mohou naučit, jak rozdělit vývoj politik a zlepšit své manažerské dovednosti, což jim pomůže získat skutečný kariérní úspěch.

Délka trvání doktorského studia v kriminologii může mít vliv na to, kolik to stojí za získání tohoto titulu. Další faktory, jako je to, zda je program osobně nebo on-line, stejně jako školné, které školní poplatky účtují, mohou ovlivnit celkové náklady.

Ti, kteří získají doktorát v oboru kriminologie, mohou pracovat v různých oblastech. Například ti, kteří mají tento titul, se mohou přestěhovat do kariéry spojené s trestním vyšetřováním nebo opravami, pracují jako činitelé činných v trestním řízení nebo forenzní vědci. Ti, kteří mají tento titul, mohou také zajistit kariéru ve vládě, konzultaci, výzkumu, tvorbě politik nebo akademické obce, pracovat jako poradci, právníci, výzkumní pracovníci a profesoři. Navíc někteří, kteří mají tento titul, se mohou rozhodnout pro funkci veřejného úřadu jako voleného úředníka, zatímco jiní se mohou rozhodnout pracovat pro veřejnou nebo soukromou organizaci

Doktorand v oboru kriminologie může vést k vzrušujícím zkušenostem absolventů. Online kurzy poskytují příležitosti pro ty, kteří mají práci nebo jinak rušný život. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

2 Výsledky v Kriminologie Filter

Doktor filozofie (Ph.D) v kriminalistice

Selinus University of Science and Literature
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Italština
Online forma

Výzkumná práce pro tento program by měla analyzovat všechny aspekty kriminologie, včetně vzorců kriminality, příčin, metod a vývoje teorie, jakož i trestných činů v moderním s ...

Čtěte více

PhD v kriminologii

Alva Edison University (Universidad Alva Edison)
PhD
Čvc 2021
Spanish (Mexican)
Kampus

Účelem tohoto programu je vyškolit odborníky se specifickými dovednostmi v oblasti intervencí a prevence, aby se vypořádali s každou formou projevu kriminality, ať už konvenčn ...

Čtěte více