Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké hledejte zde!

Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké

Lidské zdroje

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Mladí manažeři a lídři v organizacích hledají odbornou přípravu a znalosti, jakož i znalosti o zlepšení manažerských aspektů. PhD v oblasti lidských zdrojů je kurz postaven strategie, etika, výzkum a vedení jako základní pilíře pomoci manažerům pochopit různé demografické, technologické vliv pracovní síly a další faktory na pracovišti. Kurz je velmi prodejné a cenově nabízen v mnoha univerzitách po celém světě.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované doktorské studium Lidské zdroje v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Lidské zdroje v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více
V současné době žádné programy pro zobrazení v PhD Lidské zdroje Spojené státy americké země. Vyzkoušejte naše kategorie PhD místo.

or search for similar programs here