PHDSTUDIES

Doktorské studium v Lotyšsko - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Lotyšsko

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Lotyšsko má jak placené, a státem financované vyšší vzdělání. Země má dva druhy vysokoškolských kurzů. Patří mezi akademickou a profesní programy. K dispozici jsou tři úrovně vysokoškolského vzdělání akademického - bakalářské, magisterské a doktorské studium. Klima v zemi podporuje různé zimní sporty a rekreační aktivity, jako je bruslení, lyžování a lední hokej. Zahraniční studenti dávají přednost studiu v Lotyšsku kvůli jeho společenského života, umění a kulturních institucí. Venkovská kultura je snadné přijmout na.

Doktorské studium v Lotyšsko - Veškeré informace o doktorském studiu a PhD v Lotyšsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Lotyšsko přímo zde.

nalezené výsledky Filter

PhD v oboru Sociotechnické systémy Modelování

Rezekne University of Applied Sciences
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Cílem doktorského studijního programu je připravit výzkumné pracovníky v oblasti analýzy systémů informačních systémů, modelování a designu, podporovat teoretické znalosti stu ...

Čtěte více

PhD v oboru Pedagogika

Rezekne University of Applied Sciences
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Program je navržen tak, aby vyhovoval potřebám praktiků, kteří chtějí zkoumat některé aspekty svého oboru. Kandidáti se pustí do výzkumu na vysoké úrovni, který je založen na ...

Čtěte více