PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Írán - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Írán

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Mediální a komunikační studia zahrnují širokou škálu speciálních oblastí, ve kterých musí studenti učí, jak usměrňovat estetiku, kreativitu a inovace, jakož i využití kritických dovedností za účelem vytvoření efektivní komunikační médium.

Je známý jako Íránské islámské republiky. To je v západní Asii. Vzdělávání je zde ústřední s K-12 vzdělání je pod dohledem ministerstva školství, zatímco vyšší vzdělání dohlíží ministerstvo vědy a Technology.According na SCImago by Írán řadí čtvrtý na světě, co se týče výsledků výzkumu do roku 2018.

Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Írán - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média a komunikace v Írán. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Média a komunikace, Írán Filter

PhD ve správě médií

University of Tehran, Kish International Campus
Írán, Teherán
PhD
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Doktor doktorské filozofie (PhD) v mediálním managementu poskytne rámec, zaměření a disciplínu nezbytnou k provedení spekulativního šetření v oblasti médií a komunikace. Tento ...

Čtěte více