PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Média a komunikace v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Asie

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Programy v médiích a komunikaci mohou připravit studenty, aby se stal komunikační profesionálové s pevné základy v historii a teorii komunikace. Schopnost analyzovat vizuální kultury pomáhá usnadnit praktické výrobní část učiva.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média a komunikace v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Média a komunikace, Asie Filter

Hongkongský program PhD Fellowship

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
PhD 01 September 2020 Denní studium Angličtina Campus forma

Tento program dává studentům z celého světa příležitost studovat na PhD v jedné z vysoce hodnocených univerzit v Hongkongu.

Čtěte více

PhD ve správě médií

University of Tehran, Kish International Campus
PhD 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Doktor doktorské filozofie (PhD) v mediálním managementu poskytne rámec, zaměření a disciplínu nezbytnou k provedení spekulativního šetření v oblasti médií a komunikace. Tento ...

Čtěte více