PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Kypr - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Kypr

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Digitální technologie ovládají média a komunikační průmysl dnes. Vzdělávání v této oblasti připravuje studenty k vytváření komunikační produkty prostřednictvím interaktivních médií, filmu a televizi. Příprava zahrnuje budou moci sbírat, hodnotit a syntetizovat informace a poté napsat zprávu, která komunikuje jasně publiku.

Kypr se nachází v severovýchodním cípu Středozemního moře. Je to třetí největší ostrov ve Středozemním moři. Kypr je známo, že místo narození Afrodity (Venuše), řecká bohyně lásky.

Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Kypr - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média a komunikace v Kypr. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Média a komunikace, Kypr Filter

PhD v médiích a komunikaci

University of Nicosia
PhD 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina řecký Campus forma

Se silnými stránkami v oblasti médií a komunikace nabízí Department of Communications výzkumným pracovníkům a profesionálním pracovníkům silnou platformu pro rozvoj jak svých ...

Čtěte více